Вентиляція. Водопостачання. Каналізація. Дах. Облаштування. Плани-Проекти. стіни
  • Головна
  • дах
  • Правила дорожнього руху англійською мовою 6. Переклад "дотримуватися правил дорожнього руху" на англійську. Рефлексія навчальної діяльності

Правила дорожнього руху англійською мовою 6. Переклад "дотримуватися правил дорожнього руху" на англійську. Рефлексія навчальної діяльності

Позакласний захід на англійській мові для 6 класу про правила дорожнього руху.

Автор: Людмила Анатоліївна Корякова, вчитель англійської мови
Місце роботи: Нікопольська середня загальноосвітня школа I-III ст. №20, місто Нікополь, Дніпропетровської області, Україна
Опис роботи: захід спрямований на повторення і узагальнення знань по темі "Правила дорожнього руху". Призначено для учнів 6 класу. Може бути використано на уроках англійської мови в середній школі і на позакласних заходах.

Позакласний захід на англійській мові для 6 класу про правила дорожнього руху. "Дорожня абетка" Розробка

цілі:узагальнення лексичного матеріалу по темі "Правила дорожнього руху"
завдання:
розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення учнів англійською мовою
сприяти інтелектуальному розвитку учнів
розвивати мислення, пам'ять, творчі здібності учнів
розвивати їхні мовні та пізнавальні здібності
формувати потребу в практичному використанні англійської мови
закріпити вміння перетинати дорогу по пішохідному переходу, без світлофора
формувати у дітей бажання дотримуватися правил дорожнього руху.
сприяти розвитку уважності, спостережливості
виховувати повагу до правил поведінки на дорозі, вміння дотримуватися правил, поважати закон
устаткування: ноутбук, ілюстрації, вірші, плакати
Хід уроку
учитель:

Dear children!
You know that the traffic rules are very important in our life and today we are going to speak about them. We all live in a town and so we can say we live in a big and dangerous transport world. We have to be very careful and follow these rules every day.
Дорогі діти! Ви знаєте, що правила дорожнього руху дуже важливі в нашому житті і сьогодні ми поговоримо про них. Ми з вами живемо в місті - великому і небезпечному світі транспорту. Ми повинні бути дуже обережними і виконувати ці правила кожен день.

Let s sing a song about them together! Давайте заспіваємо про них пісеньку!
Traffic rules


Stop! Look! Listen! Think! Зупинись! Подивися! Послухай!

Look to the right. Подивися на право.
Look to the left. Подивися на ліво.
Look to the right again! Подивися ще раз!
Keep on looking right and left Дивись на право і в ліво
Thinking all the way І думай
Is it safe to cross the street? Чи безпечно переходити дорогу?
Is it safe to go? No! Чи безпечно переходити дорогу? Ні!
Find a place where you can see Знайди місце,
up аnd down the road де можна оглянути дорогу
Stop! Look! Listen! Think! Зупинись! Подивися! Послухай!
Everyone repeat! Все повторіть!
Stop! Look! Listen! Think! Зупинись! Подивися! Послухай!
When you cross the street! Коли ти переходиш вулицю
учитель:
Our pupils have prepared the poems about the Zebra Crossing. Listen please!
Наші діти підготували вірші про пішохідному переходe. Послухайте!
1 учень
When you cross the road Коли ти переходиш вулицю
to the other side, на іншу сторону
Always use the Zebra Crossing завжди користуйся пішохідним переходом
Remember the rules to survive. Пам'ятай про це правило


2 учень
Stripes of Black and white laid on road. На дорозі білі і чорні смужки,
As in the skin of Zebra як у справжньої зебри
Stretching next to the traffic light провідні до світлофора
And this is Zebra crossing. Це пішохідний перехід


3 учень
When the light is red коли горить червоне світло
and the traffic stops рух зупиняється
Walk on the Zebra Crossing, йди по пішохідному переходу
never run or hop. Чи не біжи і не стрибай

учитель:
Children! Listen to my riddle and answer it!
Діти! Послухайте загадку і дайте відповідь!
I have got three eyes Три моїх очі
and all are in a straight line розташовані на одній лінії
When my red eye opens коли відкривається мій червоний очей
Everything freezes. Все завмирає.
What am I? Хто я?
(Traffic lights) (світлофор)


4 учень
Red on top, Червоний нагорі,
Green below. Зелений внизу.
Red says "Stop", Червоний каже: «Зупинись».
Green says "Go". Зелений: «Проїжджай».
Yellow says "Wait" Жовтий каже: «Почекай»
Even if you're late. Навіть якщо ти запізнюєшся


5 учень
«Stop», says the red light, «Стоп» говорить червоне світло,
«Go», says the green. «Вперед» говорить зелений.
«Wait», says the yellow light, «Почекай» говорить жовте світло,
Blinking in between. Моргаючи посередині.
That is what they say, Ось, що вони говорять,
And that is what they mean. І ось, що вони означають.
Everyone must obey, Всі повинні їх слухатися,
Even a queen. Навіть королева.


6 учень
Red says "stop", Червоний каже: «Зупинись».
Green says "go". Зелений: «Проїжджай».
Yellow says "wait" Жовтий каже: «Почекай».
You'd better go slow. Тобі краще не поспішати.
When I reach a crossing place Коли я підходжу до переходу,
To the left and right I turn my face. Я дивлюся на всі боки.
I walk, not run across the street. Я переходжу дорогу спокійно, не тікаю.
and use my head to guide my feet. І думаю головою.


учитель:
Children! Your classmates have prepared the riddles about the cars. Try to guess them.
Хлопці! Ваші однокласники приготували для вас задки про машинах.
Відгадайте їх
7 учень
With seat belts on, Максим застебнув ремені,
We drive around. Ми рухаємося.
We stop and go Ми зупиняємося, і знову їдемо
All over town. По місту.
What is it? Що це? (Сar) (машина)


8 учень
"All Aboard!" «По вагонах!»
Clackity-clack. Тук-Тук.
We go speeding Їдемо швидко,
Down the track. Ми по рейках.
What is it? Що це? (Train) (поїзд)


9 учень
Big yellow doors Великі жовті двері
Swing open wide. Відкриваються широко.
To get to school, Щоб до школи добратися,
We ride inside. Ми їдемо в ньому.
What is it? Що це? (School bus) (шкільний автобус)


учитель:
You all know a very good song about the bus. Let s sing it!
Ви все знаєте гарну пісеньку про автобус. Давайте її заспіваємо!


The Wheels of The Bus
The wheels of the bus go round and round,
Round and round, round and round
The wheels of the bus go round and round
All through the town.

The driver of the bus says Move On Back! Move On back! Move On Back!
The driver of the bus says Move On Back!
All through the town.

The people on the bus go up and down, up and down, up and down.
The people on the bus go up and down all through the town.

учитель:
Thank you for your active work at the lesson. I give you good and excellent marks today. I hope you will always remember the traffic rules
Дякую вам за активну роботу. Ви все сьогодні отримуєте хороші оцінки. Я сподіваюся, ви будете завжди пам'ятати правила дорожнього руху.

Позакласний захід на англійській мові для 6 класу про правила дорожнього руху.

Автор: Людмила Анатоліївна Корякова, вчитель англійської мови
Місце роботи: Нікопольська середня загальноосвітня школа I-III ст. №20, місто Нікополь, Дніпропетровської області, Україна
Опис роботи: захід спрямований на повторення і узагальнення знань по темі "Правила дорожнього руху". Призначено для учнів 5 класу. Може бути використано на уроках англійської мови в середній школі і на позакласних заходах.

Позакласний захід на англійській мові для 5 класу про правила дорожнього руху. "Азбука безпеки". Розробка

Цілі: узагальнення лексичного матеріалу по темі "Правила дорожнього руху"
завдання:
розвивати навички монологічного мовлення учнів англійською мовою
формувати потребу в практичному використанні англійської мови
закріпити вміння перетинати дорогу по пішохідному переходу, без світлофора.
виховувати повагу до правил поведінки на дорозі, вміння дотримуватися правил, поважати закон
устаткування: ноутбук, ілюстрації, вірші, плакати
Хід уроку
учитель:
Traffic Rules play a very important role in the traffic systеm of a country. These rules are made for avoiding traffic jams and accidents in cities and towns. We have to follow them to stay safe. There are many traffic lights in the streets. The vehicles have to stop when the red light is on and move when the green light is on.
(Правила дорожнього руху дуже важливі в транспортній системі нашої країни. Вони були створені, щоб на дорогах не було заторів і нещасних випадків у великих і маленьких містах. На вулицях багато світлофорів. Машини повинні зупинятися, коли горить червоне світло і рухатися, коли горить зелений )

When you cross the street, you must be very careful. Do you know what to do?
(Коли ви переходите вулицю, ви повинні бути обережні! А ви знаєте що потрібно робити?)
діти: Yes! (Так!)
учитель:
Look to the left. Look to the right. Look to the left again. That s good! Let s recite the poem together!
(Подивіться на ліво! Подивіться на право! Ще раз подивіться на ліво! Добре! Давайте всі разом розповімо вірш)


Всі діти:
"Stop" Says the red
"Go" says the green
"Get ready" says the orange
Standing in between
(Червоне світло каже "Стоп!"
Зелене світло говорить "Іди!" Помаранчевий світло, стоїть посередині, каже "Готуйся!")

учитель:
We have learnt a nice song about the traffic lights. Let s sing it!
(Ми з вами вивчили пісеньку про світлофор. Давайте заспіваємо її!)

Twinkle, Twinkle Traffic Light
Twinkle, twinkle traffic light,

When it's green, it's time to go.
When it's red, it's stop, you know.
Twinkle, twinkle traffic light.
Standing on the corner bright.
(Моргай, моргай, світлофор,
Стоячи на повороті.
Коли зелене світло - можна їхати.
Коли горить червоний-потрібно зупинитися, ти знаєш.
Моргай, моргай, світлофор.)

1 Учень:
If you want to cross the street
There are few things that you need:
Turn right, turn left,
If the street is empty- go ahead!
(Якщо ви хочете перейти дорогу-вам потрібно пам'ятати кілька правил: подивіться на ліво, подивіться на право, якщо вулиця порожня - йдіть!)


учитель:
In this task you have to guess the hidden word
(В цьому завданні потрібно вгадати схованих слова)
1. s - - - - t (street) - вулиця


2. c - s (cars) - машини


3. s - - - d (speed) - швидкість


4. B-s s - - p (bus stop) - зупинка автобуса


5. d - - - - r (driver) - водій


6. t --- f-c s - - n (traffic sign) - дорожній знак.


учитель: Let s have a short rest.
Рухлива гра про поїзд:

This is a choo choo train
(Діти стають один за одним паровозиком)
Puffing down the track
(Крутять руками як колесами)
Now it s going forward,
(Йдуть вперед)
Now it s going back.
(Йдуть тому, etc.)
Now the bell is ringing
(Згинають руку в лікті тягнуть вниз-гудуть)
Now the whistle blows
(Притискають кулак до рота і кажуть "toot, toot")
What a lot of noise it makes
(Імітують звуки паровоза)
Everywhere it goes.

учитель:
The next task is to match the words and their definitions. (Наступне завдання: з'єднати слова з їх описом)
Seat belt, Underground, Traffic lights, Zebra crossing, Parking place.
(Ремінь безпеки, метро, \u200b\u200bсвітлофор, пішохідний перехід, місце парковки)
1. -attached to the seat of a car or plane which you fasten around yourself for protection in an accident.
2. -a railway systеm under the ground
3. -a set of red, yellow, and green lights that control traffic
4.- a place marked with black and white lines where people who are walking can cross a road safely.
5.- a place in a street, car park etc where a vehicle can be left
відповіді:
(Seat belt - attached to the seat of a car or plane which you fasten around yourself for protection in an accident.


Underground - a railway systеm under the ground.


Traffic lights - a set of red, yellow, and green lights that control traffic.


Zebra crossing - a place marked with black and white lines where people who are walking can cross a road safely.


Parking place - a place in a street, car park etc where a vehicle can be left.)


учитель:
Children! What rules do you usually follow in the street?
(Діти! Які правила ви зазвичай виконуєте на вулиці?)

2 Учень
Always walk on the pavement only.
(Завжди ходите по тротуару)


3 Учень
Do not be impatient on the road. Do not rush or run on the road.
(Будьте спокійні. Не перебігайте через дорогу)


4 Учень
Cross only at Zebra crossings, traffic signals, subways.
(Переходьте через дорогу по пішохідному переходу, біля світлофора, по підземному переходу)


5 Учень
When you can, walk with someone, and always grab a hand!
(При можливості, йдіть з кимось, тримаючись за руки)


учитель:
There are pictures on your tables. You have to paint them and make up some sentences.
(На своїх столах ви бачите малюнки. Ви повинні розфарбувати їх і скласти до них пропозиції.)

Цілі і завдання:

практикувати учнів у всіх видах мовленнєвої діяльності за темами: «Місто ПДР»;

активізувати вживання необхідної лексики; робота над читанням тексту: «In the city» та контроль розуміння читаного;

тренувати учнів в описі картинки із зображенням міста і транспорту;

розвиток умінь і навичок усного монологічного мовлення (підготовленої і непідготовленою); діалогічного мовлення;

ознайомлення з англійськими прислів'ями по темі уроку;

розширення країнознавчих знань по темі: «ransport in Britain»;

виховання транспортної культури-як слід або не слід вести себе в громадському транспорті;

як повинен чи не повинен вести себе пішохід на вулиці;

активізувати вживання модальних дієслів: should (should not) і must (must not);

розвиток пізнавального інтересу учнів до цієї теми через інтеграцію зі шкільним предметом «Основи безпеки життєдіяльності»;

розвиток почуттів, емоцій учнів;

розвиток інтересу до досліджуваного предмета;

розвиток уваги до співрозмовника під час спілкування;

розвиток акторських здібностей учнів;

розвиток уяви і досвіду творчої роботи;

розвиток мовних здібностей учнів в сфері іншомовного спілкування завдяки освоєнню нового матеріалу: мовного і мовного і практичного його використання;

формування в учнів поваги і дотримання, інтересу до правил дорожнього руху;

виховання потреби в практичному використанні мови в різних сферах діяльності;

вчити сприймати на слух невеликі тексти і вирішувати комунікативні завдання на основі прослуханого;

Warming- up (на початку уроку)

l.Ha дошці написані такі прислів'я:

Live and learn.

More haste, less speed.

One man, no man.

Виберіть англійський еквівалент прислів'я

Well begun half done.

Better late than never.

Haste makes waste.

Виберіть англійський еквівалент прислів'я «Поспешішь- людей насмішиш».

Поясніть, чи пов'язані ці прислів'я з темою нашого уроку, як?

2.Guess what word is hidden?

s - - - - t (street); a l - - g (along); s - - - d (speed)

s - - p (stop); d - - - - r (driver); s - - e (safe)

3. Answer the questions:

1. How old do you have to be to ride a bicycle?

2. Who invented the traffic signs? (Julias Caesar).

Хід уроку:

Учитель (Т) повідомляє мети і завдання уроку.

Т: We are going to have an unusual lesson today, the lesson - competition. Two teams "A" and "В" will complete and show their knowledge of traffic rules. You will find yourselves in magic land- "Traffic light" by name and meet a magic square, a magic tree, a magic placard, a magic box on your way. Let's begin.

I етап:Фонетична зарядка.

Учні хором, індивідуально повторюють за вчителем слова по темі, перекладають з російської на англійську і з англійської на російську, утворюють можливі пари, наприклад: Keep traffic rules - дотримуватися правил дорожнього руху; feel safe - відчувати себе в безпеці:

II етап: Гра «Знайди пару».

На дошці в лівій колонці записано слова по темі - дієслова, в правій - іменники. Завдання - підберіть до слів лівої колонки з правої їх «пари» - find the suitable noun to the given verb:

I етап: T: Here "s a magic placard.

There are true and false statements in it. Your task is to agree or disagree with the following statements and prove (motivate) your answer.

1. Be very, very careful when you cross the street.

2. Always run over the street.

3. Don 't play in the street.

4. First use your feet, not eyes and ears.

5. Cross the street when the light is green.

6. Look to the left, to the right, then look up and check up the light.

7. Do not wait for the cars to stop.

8. When all the cars have stopped it's time for you to go.

9. Walk between the lines.

IVетап: Т: Now you 11 see a magic square.

Guess what kinds of transport are hidden in it.

Кожна правильна відповідь оцінюється 1 балом, який отримує представник тієї чи іншої команди.

V етап: reading test (конкурс на кращого читця тексту "In the city", уявити схему цього міста звернути увагу на транспорт) .In the city (town).

1. In the streets, roads and squares of the town we see people walking, and vehicles (- транспорт) driving. The vehicles are trams, buses, trolley-buses, taxis and other motor-cars, motor-scooters (-мотороллери) and bicycles.

2. In England, vehicles drive on the left. In our country the traffic drives on the right.

3. Along the streets we also see bus stops, trolley-bus and tram stops, where people get on and off. People wait at the stops for buses, trams and trolley-buses. They get on and off public transport.

4. At big crossroads in large towns and cities, there are subways for pedestrians, and flyovers for vehicles. (Підземні переходи для пішоходів і естакади для транспорту).

5. In England, vehicles drive on the left. In our country the traffic drives on the right.

A) читаємо весь текст, розбивши його на 2 частини;

B) знайдіть і прочитайте ті пропозиції, де описується, кого ми бачимо в провулках, на вулицях, площах міста;

C) знайдіть і прочитайте пропозиції, де йдеться про те, які види транспорту ми бачимо на вулицях;

D) Який рух транспорту в Англії, в Росії?

Answer ту questions to the text:

1) Where can we see street lamps?

2) When are they switched on?

3) What does the traffic do when the red traffic light is switched on?

4) What does the traffic do when the green traffic light is switched on?

VI етап: I'l1 show two different pictures where we can see town traffic for both teams "A" and "B". Your task is to give as many sentences as possible to describe the picture.

Пред'являються 2 картинки із зображенням міста і транспорту, викликаються по 1 ученіку- представнику кожної команди, потрібно-видати якомога більше пропозицій, правильно лексично і граматично побудованих. За кожну правильну пропозицію-1 бал отримує команда.

Але перед цим завданням вчитель нагадує учням і повторює з ними конструкції, які вживаються при описі картинки: There is (there are) ,. I (We) can see ...

А також приводи, що описують місце розташування предмета: to the left of; to the right of; in the middle of; between; above; over, near, close to, behind, in front of, round; far from (not far from), in the left (right) corner of

VIIетап:

T: Now, there is a magic tree on your way. There are different yellow and red sheets of paper on it. Come and take any and do the task given to you on these sheets of paper: it is either to recite a poem, a riddle, or a joke, a song, a poem, a rhyme or a proverb or tell us about your town, or give the information additional to our topic, but connected with it.

мета уроку : Навчити учнів складати інструкцію (пам'ятку) з безпеки руху, висловлюватися по темі «Правила дорожнього руху».

завдання:

1. Активізувати вживання лексики по темі «Правила дорожнього руху», «Дорожні знаки» і модального дієслова «могти».

2. Удосконалювати навички читання і говоріння за темою «Правила вуличного руху».

3. Розвивати уміння працювати в групі, розвивати почуття взаємодопомоги.

Завантажити:

Попередній перегляд:

Щоб користуватися попереднім переглядом презентацій створіть собі аккаунт (обліковий запис) Google і увійдіть в нього: https://accounts.google.com


Підписи до слайдів:

The traffic rules in Russia Овчарова Ольга Миколаївна Учитель англійської мови МБОУ ЗОШ №97 «Електронні ресурси для навчання дітей Правил дорожнього руху». (Презентації) Для учнів 5-6 класів

Мета уроку: навчити учнів складати інструкцію (пам'ятку) з безпеки руху, висловлюватися по темі «Правила дорожнього руху». Завдання: 1. Активізувати вживання лексики по темі «Правила дорожнього руху», «Дорожні знаки» і модального дієслова «могти». 2. Удосконалювати навички читання і говоріння за темою «Правила вуличного руху». 3. Розвивати уміння працювати в групі, розвивати почуття взаємодопомоги.

Learn new words traffic lights zebra crossing pedestrian traffic sing pavement seat belt

Red light means "stay". Yellow light means "wait". Green light means "go". T raffic lights

On the street We should cross the street at the zebra crossing. When we cross the street we should first look left, then right. Pedestrians have to move on the pavement. 1 2 3 4

In the car Always sit in the back seat if you are under 12 years old. Wear a seat belt. Do not play with the car door handles. Always use the door on the pavement side to get out of the car.

On the bus Stand well back until the bus has stopped completely. Sit down on your seat quietly and quickly. Do not learn out of the window. Do not wave from the window. If there are not free seats, use handgrip.

When you ride your bike Make sure your bike is in good working condition. Wear a bicycle helmet. Ride with the flow of traffic, not against it. Wear bright clothes in daytime. Never carry a second person on your bike.

Traffic sings Choose the right verb. You can \\ can not park here. You can \\ can not go here. You can \\ can not drive at 25 mph. You can \\ can not go straight. You can \\ can not cross the street. You can \\ can not turn left.

stop parking no cycling no way bus-stop zebra crossing

1 2 3 4 Where should be these traffic sings?

T R A N S P OR T Do a crossword!

T R A N S P OR T r a f f i c o a d z e b r s i g t r e e t a v e m e n t g c a u r n Check!

You should use a seat belt! Look to the left, Look to the right, Then look up And check the light. When we cross the street we should first look left, then right. Not to lose your hands or feet Do not play games in the street! Use a seat belt !! Wear a bicycle helmet! R E M E M B E R! D O N 'T F O R G E T! We should cross the street at the crossing. We should cross the street when the light is green.


По темі: методичні розробки, презентації та конспекти

Календарно -Тематичні планування роботи з навчання дітей правилам дорожнього руху і безпечної поведінки на дорозі

В даному перспективному плані представлена \u200b\u200bробота з профілактики дорожньо - транспортного травматизму З року в рік в нашому місті і нашій країні збільшується кількість автомобільного транспорту ...

Розробка творчої ідеї з навчання дітей правилам дорожнього руху.

Аннотація.Названіе роботи: Розробка творчої ідеї з навчання дітей, на заняттях технічної творчості, правилам дорожнього руху і безпечної життєдіяльності в умовах города.Назначе ...

ПЛАН-КОНСПЕКТ інтегрованого заняття з правил дорожнього руху (Англійська мова та ознайомлення з навколишнім світом)

Заняття для старшої групи дитячого сада.В ході заняття йде інтеграція навчання англійської мови та правилам дорожнього руху дітей 5-6 річного віку ....

Нормативний документ, що встановлює єдиний порядок дорожнього руху на всій території Російської Федерації. [ГОСТ Р 22.0.05 94] Тематики техногенні надзвичайні ситуації Узагальнюючі терміни терміни та визначення понять, необхідні для ... ... Довідник технічного перекладача

Правила дорожнього руху - Запит «ПДР» перенаправляється сюди; см. також інші значення. Правила дорожнього руху (скорочено: ПДР) звід правил, що регулюють обов'язки учасників дорожнього руху (водіїв транспортних засобів, пасажирів, пішоходів ... ... Вікіпедія

Правила дорожнього руху - в СРСР нормативний акт, що встановлює порядок дорожнього руху. П. д. Д. Обов'язкові для виконання всіма учасниками дорожнього руху водіями, пішоходами, пасажирами. П. д. Д. Діють не тільки стосовно до вулиць і ... ...

Правила дорожнього руху - Запит «ПДР» перенаправляється сюди. Cм. також інші значення. Правила дорожнього руху (скорочено: ПДР) звід правил, що регулюють обов'язки водіїв транспортних засобів та пішоходів, а також технічні вимоги, що пред'являються до ... ... Вікіпедія

Правила дорожнього руху - єдиний порядок дорожнього руху на всій території Російської Федерації, що встановлюється нормативним актом. Джерело: Довідник дорожніх термінів ... будівельний словник

ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ - осн. вимоги до учасників руху, що забезпечують безпеку трансп. засобів і пішоходів на вулицях міст і дорогах. В СРСР П. д. Д. Визначають порядок руху в обов'язкові для всіх осіб і орг ций. П. д. Д. Містять: загальні вимоги по ... ...

Правила дорожнього руху для велосипедів - Ця стаття або розділ описує ситуацію стосовно лише до одного регіону (Росія). Ви можете допомогти Вікіпедії, додавши інформацію для інших країн і регіонів. При русі по дорогах загального пользов ... Вікіпедія

Безпека дорожнього руху - Безпека дорожнього руху комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпеки всіх учасників дорожнього руху. За російським законодавством безпеку дорожнього руху стан даного процесу, що відображає ... ... Вікіпедія

Регулювання дорожнього руху - система організаційно-технічних заходів, спрямованих на підвищення швидкості і безпеки руху. Сутність Р. д. Д. Полягає в тому, щоб зобов'язувати, забороняти або рекомендувати водіям транспорту та пішоходам дії в ... ... Велика Радянська Енциклопедія

РЕГУЛЮВАННЯ ДОРОЖНЬОГО РУХУ - комплекс заходів, що забезпечують раціональне використання пропускної спроможності вулиць і доріг, зручність і безпеку руху по ним. Р. д. Д. Здійснюють за допомогою техніч. заходів (розмітка вулиць і доріг, встановлення дорожніх знаків і ... ... Великий енциклопедичний політехнічний словник

Організація дорожнього руху - (ОДР) комплекс організаційно правових, організаційно-технічних заходів і розпорядчих дій з управління рухом на дорогах, спрямований на забезпечення безпеки дорожнього руху. Одним з видів ОДР є ... ... Вікіпедія

книги

  • Правила дорожнього руху, Лебедєв-Кумач Василь Іванович. Найперші правила дорожнього руху для дитини! Книга-тренажер допоможе малюкові розвинути спостережливість і обережність, навчить визначати можливі небезпеки на вулиці і познайомить з ... Купити за 330 руб
  • Правила дорожнього руху , . Правила дорожнього руху - документ нудний. Можна сказати, сумовитий. З цієї причини його складно запам'ятати. Невже не можна навчити правилам зрозумілими словами і на цікавих прикладах? Звісно…

Кращі статті по темі